Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Biura rachunkowe

W obecnych realiach gospodarczych coraz większą popularność zyskuje outsourcing usług rachunkowych. Z drugiej strony rośnie liczba firm działających w branży biur rachunkowych i kancelarii podatkowych. Konkurencja na rynku sprawia, że te firmy, które myślą o długotrwałym sukcesie, powinny inwestować w nowe technologie oraz usprawniać swoje działanie dzięki ich wykorzystaniu.
 
Comarch oferuje biurom rachunkowym nowoczesne systemy do zarządzania, zgodne z wymogami prawnymi i specyfiką branży.

Comarch ERP Optima w wersji dla biur rachunkowych, to sprawdzone, wykorzystywane w ponad 4000 biur rachunkowych i kancelariach doradców podatkowych oprogramowanie, dzięki któremu biuro otrzymuje możliwość świadczenia merytorycznych, zgodnych z przepisami usług księgowych dla wszystkich typów rozliczeń wraz z ewidencją kadr oraz rachubą płac.
 
Program ułatwia w znaczący sposób codzienną pracę zarówno pracowników biura jak osób zarządzających.  Dzięki specjalistycznym modułom jakim jest Biuro Rachunkowe, Pulpit Menadżera czy IWD, przeznaczonym wyłącznie dla biur rachunkowych, służącym do lepszej organizacji pracy w biurze, umożliwiając w znacznym stopniu zastąpienie mechanicznych, często odtwórczych czynności poprzez ich automatyzację.

Comarch ERP XL to system wybrany przez ponad 2600 Klientów w Polsce. Są to z reguły średnie i duże przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe oraz usługowe, w których zachodzą skomplikowane procesy biznesowe. Jest to doskonała okazja dla biur rachunkowych, które pragną świadczyć swoje usługi właśnie dla tego rodzaju firm. Dzięki wykorzystaniu tego samego środowiska informatycznego zachowana jest pełna integralność oraz kompatybilność danych.

Moduł Księgowość w Comarch ERP XL jest w pełni zgodny z zasadami przepisów prowadzenia ksiąg rachunkowych w oparciu o zakładowy plan kont, Ustawę o Rachunkowości, a także według Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR/MSSF). Dzięki bogatej możliwości definiowania parametrów moduł Księgowość można dostosować do indywidualnych potrzeb Użytkownika.
Scroll to top