Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Handel detaliczny

Zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa, sprawne zarządzanie,prowadzenie jednolitej polityki firmowej, a w efekcie poprawa wyniku handlowego to wyzwania, przed jakimi stają właściciele sklepów detalicznych w warunkach nowoczesnej gospodarki rynkowej. W obecnych czasach potrzebne jest całościowe spojrzenie na wszystkie procesy operacyjne w ramach całej firmy, a jednocześnie dbałość o pojedyncze zdarzenia handlowe, będące podstawą prowadzenia biznesu detalicznego.

Zarządzanie pojedynczym sklepem detalicznym

Comarch ERP Optima Detal jest idealnym rozwiązaniem dla pojedynczych sklepów detalicznych. Ze specjalnie zaprojektowanym modułem obsługującym szybką sprzedaż detaliczną stanowi doskonałe narzędzie pracy w sklepach. W standardzie system współpracuje z ekranami dotykowymi i czytnikami kodów kreskowych oraz posiada wbudowany intuicyjny i czytelny ekran sprzedaży detalicznej. Comarch ERP Optima Detal jest modułem programu do zarządzania Comarch ERP Optima . Więcej »

Zarządzanie siecią handlu detalicznego

Comarch ERP Retail to samodzielny system do prowadzenia sprzedaży detalicznej pozwalający na kompleksowe zarządzanie siecią handlową, począwszy od centrali sieci handlowej poprzez zaplecze sklepu oraz punkt sprzedaży (POS – Point of Sale). Najważniejszym wyróżnikiem oprogramowania jest jego ergonomia, kompleksowość oraz integracja z rozwiązaniami klasy ERP w centrali sieci handlowej (Comarch ERP Altum).

 
Scroll to top