Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Comarch Altum

Comarch ALTUM jest innowacyjną platformą ERP obsługującą kluczowe procesy biznesowe, dedykowaną średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym. Rozwiązanie dedykowane jest przedsiębiorstwom, które poszukują ponadprzeciętnej elastyczności, a tym samym możliwości dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb.  W odróżnieniu od obecnych na rynku rozwiązań klasy ERP, Comarch ALTUM jest platformą biznesową służącą do budowania dedykowanych rozwiązań branżowych oraz do realizacji projektów, w których duża część funkcjonalności jest realizowana w trybie ?pod klucz?.
Pierwsza i jedyna inteligentna platforma biznesowa wspierająca zarządzanie, którą można dopasować do indywidualnych potrzeb Klienta.

Na czym polega inteligencja platformy?
Comarch ALTUM posiada zdolność do analizowania i prognozowania, a na tej podstawie automatyzacji pracy. Jest to możliwe dzięki wbudowanym narzędziom analitycznym Business Intelligence, działającym w połączeniu z mechanizmem Workflow, który na podstawie danych, nie tylko historycznych, ale również prognostycznych, może zainicjować wykonanie konkretnych operacji w systemie.
Dzięki takiemu rozwiązaniu platforma Comarch ALTUM wykracza poza prostą edycję danych, stając się narzędziem inteligentnie wspierającym biznes.

Comarch ALTUM to:
Ergonomiczny i nowoczesny Interfejs
Podstawową rolą zastosowanego w Comarch ALTUM interfejsu jest zapewnienie intuicyjności i ergonomii pracy w całym systemie. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii interfejs jest nie tylko ładny, ale też intuicyjny i elastyczny. Dostępny w systemie edytor profili pomaga dostosować wygląd menu w taki sposób by dostępne i widoczne dla użytkownika były jedynie te opcje, z których rzeczywiście korzysta w codziennej pracy.

Otwarta i elastyczna architektura
Platforma pozwala na tworzenie rozwiązań dopasowanych do specyficznych wymagań określonych branż oraz do potrzeb poszczególnych odbiorców.  Elastyczna architektura Comarch ALTUM umożliwia łatwe dostosowanie systemu do stale rosnących wymagań dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa.

Wbudowane narzędzia analityczne
Ogromnym wyróżnikiem systemu Comarch ALTUM jest bezpośrednio wbudowane narzędzie analityczne? Business Intelligence, dzięki któremu każdy pracownik niezależnie od miejsca w hierarchii firmy będzie miał dostęp do właściwych, aktualnych informacji, które umożliwią  mu podejmowanie nawet tych najprostszych decyzji, a zaawansowany mechanizm ostrzegania zawsze powiadomi o pojawiających się odchyleniach i nieprawidłowościach.

Kluczowe obszary biznesowe
Comarch ALTUM obsługuje kluczowe obszary biznesowe tj. Handel, Logistyka, CRM, Finanse i Księgowość. Rozwiązanie dodatkowo może być rozszerzane o rozwiązania mobilne oraz o narzędzia e- Commerce. Dzięki ścisłej integracji z Comarch RETAIL system jest idealnym narzędziem wspierającym również działalność sieci handlowych.
Obszary te połączone workflow oraz Business Intelligence powodują, że platformę Comarch ALTUM można nazwać inteligentnym rozwiązaniem wspierającym zarządzanie.

Wybrane korzyści:

  • Elastyczna struktura umożliwiająca dopasanie systemu do indywidualnych potrzeb, nie tylko całego przedsiębiorstwa, ale także indywidualnego użytkownika.
  • Oszczędność czasu i kosztów związanych z jednokrotnym wprowadzeniem danych do system oraz z automatyzacją procesu obiegu dokumentów (ISO 9001).
  • Minimalizacja powstawania błędów przy wprowadzaniu danych do systemu ? wbudowane walidacja.
  • Business Intelligence ? narzędzie do analiz i raportowania bezpośrednio wbudowane w system pozwala na szybką analizę zebranych danych.
  • Optymalizacja indywidualnych procesów biznesowych.
  • Najwyższej jakości wsparcie ze strony Comarch i firm partnerskich.
Scroll to top