Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Kadry i płace

Czy zdarzyło Ci się stać w kolejce w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych lub wypełniać skomplikowane druki dotyczące ewidencji pracownika. Jeśli tak, przypomniej sobie, że podstawą każdej organizacji są ludzie. Sprawna i płynna obsługa pracowników powoduje wzrost ich efektywności i zaangażowania. Szczęśliwy pracownik, to pracownik z terminowo otrzymanym wynagrodzeniem oraz prawidłowo wyliczonymi składnikami wynagrodzenia. Dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiedniego narzędzia informatycznego wspomagającego obsługę pracowników. Comarch to dostawca zawsze zgodnych z przepisami, narzędzi do obsługi kadr i płac.

Pełna obsługa procesu kadrowo-płacowego

Rozwiązania Comarch ERP to nie tylko możliwość zawierania umów z pracownikiem na dowolnie wybraną formę zatrudnienia, ale także szansa na prowadzenie przejrzystej ewidencji pracowników zatrudnionych na kilku etatach, pełna kontrola nadgodzin pracowników, dzięki automatycznemu rozliczaniu nadgodzin, bezproblemowa współpraca z programem Płatnik oraz SOD – offline, duża elastyczność w definiowaniu i naliczaniu wynagrodzeń pracownikom, uwzględniających różnorodne dodatki płacowe, oraz oszczędność czasu dzięki funkcji seryjnego wprowadzania zmian na kartotekach pracowniczych, a także poprzez seryjne naliczanie deklaracji np. PIT-11, PIT-40 i dostępność wszelkich formularzy związanych z zatrudnieniem i zwolnieniem pracownika.


Kompleksowość naszych rozwiązań kadrowo-płacowych wyróżniają takie jego możliwości jak:

  • rozliczanie wynagrodzeń dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicą,
  • automatyczne, okresowe naliczanie składników wynagrodzenia,
  • rozliczanie nadgodzin w okresie rozliczeniowym dłuższym niż 1 miesiąc oraz ewidencjonowanie odbioru czasu wolnego za nadgodziny,
  • możliwość importu informacji o czasie przepracowanym rejestrowanych za pomocą czytników RCP.
Scroll to top