Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Magazyn

Czy masz pewność, że wykorzystujesz powierzchnię Twojego magazynu w najlepszy możliwy sposób? Czy jesteś w stanie szybko zlokalizować każdy towar na magazynie? Ile kosztują Cię błędne wysyłki do klientów? Jak wiele dodatkowej pracy można by wykonać w czasie, który Twoi pracownicy poświęcają na inwentaryzację? Czy zdarza się, że klient jest zainteresowany zakupem, ale nie  posiadasz danego towaru na stanie? W jaki sposób weryfikujesz powody powstawania braków magazynowych?
 
Jeśli identyfikujesz się choćby z jedną z sytuacji opisanych powyżej, to oznacza, że w obszarze magazynowym posiadasz niewykorzystany potencjał do usprawnień. Potencjał ten możesz wykorzystać dzięki wsparciu dedykowanego oprogramowania.

Rozwiązania o rożnym stopniu zaawansowania

Systemy Comarch ERP wspierają optymalizację gospodarki magazynowej zarówno w małych firmach, jak i przedsiębiorstwach posiadających wiele magazynów o rozbudowanej strukturze, lokalnych lub rozmieszczonych w wielu lokalizacjach. W zależności od specyfiki i potrzeb firmy oferujemy rozwiązania o różnym stopniu zaawansowania, od opisu struktury magazynowej, przez optymalizację wykorzystania dostępnej powierzchni, zarządzanie dyspozycjami magazynowymi, wsparcie inwentaryzacji czy odzwierciedlenie procesów wewnątrzmagazynowych. Co ważne, procesy te mogą być usprawniane dzięki wykorzystaniu aplikacji mobilnych działających na urządzeniach wyposażonych w czytniki kodów kreskowych. Rozwiązania Comarch ERP wspomagają również procesy związane z przygotowywaniem wysyłek i transportem.

Gwarancja optymalizacji

Wykorzystanie oprogramowania Comarch ERP daje realne, policzalne korzyści. Na bazie analiz efektywności przeprowadzonych wdrożeń zaobserwowaliśmy, że Klienci dzięki pomocy naszych systemów obniżali wartość zapasów magazynowych średnio o 23%, a czas potrzebny na przeprowadzenie inwentaryzacji skracał się przeciętnie o 75%.

Scroll to top