Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

poniedziałek, czerwiec 01, 2020

Sprzedaż i fakturowanie

W jaki sposób obsłużyć szybciej, większą liczbę klientów nie zwiększając zatrudnienia? To wybór odpowiedniego narzędzia wspierającego sprzedaż detaliczną, hurtową, w Internecie oraz przez urządzenia mobile, w zależności od potrzeb przedsiębiorstwa, pozwala na lepszą obsługę klientów, a co za tym idzie powiększenie zysków.
 
Dla firm detalicznych oferujemy rozwiązania współpracujące z kasami fiskalnymi oraz urządzeniami typu POS. Dla firm usługowych mamy proste rozwiązania do wystawiania faktur, a dla dużych narzędzia do obsługi sieci handlowych i magazynów wysokiego składowania.

Rozpocznij handel w Internecie

Zastanawiasz się jak poszerzyć rynek odbiorów, nie ponosząc dużych kosztów na otwieranie kolejnego oddziału i zatrudnianie kolejnych handlowców? W Polsce mamy ok. 21 mln internautów. Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Gemius Polska około 70% Internautów korzysta z możliwości internetowego dokonywania zakupów. Dzięki oprogramowaniu Comarch ERP możliwe jest uruchomienie nowych, internetowych kanałów sprzedaży, zarówno typu B2C, jak i B2B, a także skorzystanie z wiedzy i doświadczenia opartego o tysiące wdrożeń rozwiązań e-commerce ściśle współpracujących z naszymi systemami Comarch ERP. 

Wsparcie przedstawicieli handlowych pracujących w terenie

Czy Twoja firma też chciałaby poprawić efektywność swoich handlowców w terenie, a dodatkowo zwiększyć zadowolenie klientów, dzięki profesjonalnej obsłudze i przyspieszeniu dostaw? Szybki dostęp do informacji oraz ich wykorzystanie staje się podstawą przewagi konkurencyjnej, dzięki wykorzystaniu rozwiązań wpierających sprzedaż mobilną.

Mobilne aplikacje ułatwiają pracę przedstawiciela handlowego przez:
  • stałą dostępność historii doczasowych transakcji, aktualnych promocji i rabatów,
  • dostępności towarów oraz zobowiązań lub należności kontrahenta,
  • zarządzanie wizytami handlowymi.
Stałe połączenie z siedzibą firmy dzięki prostej aplikacji, to dostęp do danych, który umożliwia wydrukowanie na miejscu u klienta dokumentów sprzedażowych oraz natychmiastowe przekazanie zamówienia do realizacji, a tym samym przyspieszenie dostawy.

Zgodność z obowiązującymi przepisami

Oprogramowanie powinno być na bieżąco dostosowywane do zmian w przepisach o VAT, konsekwencją braku aktualizacji programu do obsługi firmy może być paraliż sprzedaży na kilka dni, generujące straty i utratę zaufania klientów. Zdajemy sobie sprawę, że prawidłowa  ewidencja sprzedaży jest podstawą wiedzy o skuteczności i rentowności podejmowanych przez firmę działań. Dlatego dostarczamy kompleksowe narzędzia do fakturowania dla każdego rodzaju firmy, które pozwala na obsługę  wszystkich rodzajów ewidencji sprzedaży od tradycyjnych faktur sprzedaży, przez wprowadzone 1 stycznia 2013 faktury uproszczonej, po bardzo specjalistyczne rozwiązania dla branż, takie jak obrót złomem czy węglem i koksem.
Scroll to top